Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Specifikace Dr. Green zdravý hrnec s povrchem vodního kamene 28cm

Popis produktu

Dr.Green® lité profesionální nádobí .S nejmodernější nepřilnavou vrstnou tvořenou vodním zeleným kámenem je inertní anorganických opotřebení. Dvojnásobně zesílené dno garantuje pevnost a stabilitu dna.Ideální pro vaření s důrazem pro rozvoj chutí.

Dr.Green® lité profesionální nádobí .S nejmodernější nepřilnavou vrstnou tvořenou vodním zeleným kamenem je inertní anorganických opotřebení. Dvojnásobně zesílené dno  garantuje pevnost a stabilitu dna.Ideální pro vaření s důrazem  pro rozvoj chutí a zachování vitamínů. země původu 100% ITÁLIE. vhodné pro všechny druhy ohřevů mimo indukce. hrnce a pekáče lze použít i do trouby. Lze mít v myčce na nádobí.

Tloušťka: 6 mm

Lumezzane, na počátku šedesátých let, se narodil Risolì společnost předurčena, aby se stala lídrem v oblasti vaření . Alfredo Montini, zakladatel, začal produkovat kuchyňské nádobí, hrnce a pánve z hliníkové slitiny  (6,8 mm) s non-připálení a proti poškrábání hranou. Chce nahradit staromódní litinové hrnce,výrobky nižší hmotnosti. Výsledkem bylo vytvoření nádobí snadnější manipulace, snadnější čištění a s jednotným šíření tepla s cílem zajistit konzistentní vaření a nechat netknutou chuť potravin.

Parametry produktu

Souhrn

Výrobce Dr Green opravit
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.